مجموعه نام برند شما شما را به خرید بهترین محصولات کک متالورژی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع کک متالورژی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات کک متالورژی اصفهانخرید عمده کک متالورژی اصفهان

کک متالورژی اصفهان بقایای جامدی است که از تقطیر مخرب یا تجزیه در اثر حرارت، برخی ذغال سنگهای معدنی، مانند ذغال سنگ (یا ذغال سنگ قیر) که دارای خواص کک سازی است، بدست می آید. کک سوختی است که در صنایع ذوب آلومینیوم ، فولاد و سایر صنایع استفاده می شود. به این ماده احتیاج دارید؟ ما اقدام به فروش کک متالورژی اصفهان در انواع مختلف نموده ایم.

فروش انواع کک متالورژی اصفهان

ترکیبات کک متالورژی اصفهان

ترکیبات کک متالورژی اصفهان کک یک سوخت جامد است که در اثر تقطیر ذغال سنگ قیر گرم شده در دمای 500 تا 1100 درجه سانتیگراد بدون تماس با هوا تشکیل می شود. روند تقطیر به این معنی است که زغال سنگ از قیر ، گازها و آب تمیز می شود . این سوخت یا باقیمانده از 90-95٪ کربن تشکیل شده است. نیتروژن ، اکسیژن ، گوگرد و هیدروژن به مقدار کم وجود دارد. به رنگ خاکستری متخلخل و سیاه تا خاکستری است.  از کک به مقدار زیاد در کوره های بلند برای ساخت آهن استفاده می شود و از واکنش های شیمیایی زیر بهره می برد: 

Fe2O3 + 3CO → 2Fe + 3CO2

FeO + CO → Fe + CO2

علاوه بر زغال سنگ معدنی ، از مواد دیگری مانند ذغال سنگ نارس ، ذغال سنگ و روغن خام برای ساخت موادی به نام کک استفاده شده است ، در حالت دوم این کک نفتی است. از نظر دمای تولید ، دو نوع کک وجود دارد: کک دمای بالا ، بین 900 تا 1100 درجه سانتیگراد و دمای پایین ، بین 500 تا 700 درجه سانتیگراد تشکیل می شود.

کربونیزاسیون به عنوان فرآیند تخریب مخرب مواد آلی در غیاب هوا برای دادن یک محصول جامد غنی از کربن و همچنین محصولات مایع و گازی شناخته می شود. ذغال چوب و سایر مواد گیاهی زغال تولید می کند. کربن شدن انواع خاصی از زغال سنگ های معدنی (ذغال کک سازی ، به عنوان مثال ذغال سنگ قیر یا ذغال سنگ) ، یا مخلوط این ذغال سنگ ها ، کک را تولید می کند. در این حالت فرآیند کربن شدن را کک سازی می نامند. کک سازی از کربن شدن به این دلیل متفاوت است که در طی فرآیند گرمایش در جو بی اثر ذغال سنگ کک یا هر ماده دیگری که باعث ایجاد کک می شود ، مانند گام یا سایر مواد ترموپلاستیک ، از حالت سیال گذرا عبور می کند. محدوده دمایی خاصی که بسته به ماده کک شده متفاوت است (در مورد زغال کک ، این محدوده می تواند از 350 تا 500 ºC باشد). پس از فاصله سیال (مرحله پلاستیک نیز نامیده می شود) نیمه پوسته تشکیل می شود.

با افزایش دما ، روند تکامل گازها ادامه می یابد تا اینکه بالاخره کک تشکیل می شود. در طی مرحله سیال یا پلاستیک ، در ساختار ریز ماده یک سازماندهی مجدد کامل وجود دارد. بنابراین ، در حالی که آنهایی که کربن دار هستند ریزساختار بی نظمی دارند و به استثنای موارد نادر ، نمی توانند نمودارسازی شوند (به عنوان مثال ذغالهای غیرقابل طرح). کک ها از ریزساختار مرتب تری برخوردار هستند و در صورت انجام مراحل گرافیت سازی (به عنوان مثال ذغال های قابل طرح ریزی) می توان آنها را نمودار کرد.

خرید عمده کک متالورژی اصفهان

خرید عمده کک متالورژی اصفهان مجموعه ما یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کک متالوژی در اصفهان و حتی ایران می باشد. در کنار این ما از روش های مدرن و استاندارد های روز دنیا برای تولید و عرضه محصولات خود استفاده می نماییم. شما صنعتگران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مجموعه و محصولات ما، استعلام قیمت کرک، دریافت مشاوره فنی، ثبت سفارش و خرید کک متالورژی به صورت عمده و غیر حضوری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

کیانی 09120261276

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

مشاوره و فروش

مجموعه نام برند شما شما را به خرید بهترین محصولات کک متالورژی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید