Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home3/uqbtvlrc/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
صادرات کک متالوژی زغال سنگ رازی - کیان تجارت

صادرات کک متالوژی زغال سنگ رازی

کک شکلی شبیه به زغال سنگ دارد که در دانه بندی های متفاوت وجود دارد. برای تعیین خواص و کاربرد کک های تولیدی باید به خواص زغال سنگی که از آن تولید می شود دقت کرد. هم چنین به همراه این کک ها خاکستر هایی وجود دارد که مصرف سنگ آهک و کاهش باطری کک سازی می شود. کک متالوژی زغال سنگ رازی در دانه های متفاوتی موجود می باشد.

صادرات کک متالوژی زغال سنگ رازی

منظور از دانه بندی کک متالوژی چیست؟

منظور از دانه بندی کک متالوژی چیست؟ برای تولید کک متالوژی کافی است زغال سنگ را در دما سانتی گراد، فشار و زمان مشخص بدون وجود هوا حرارت داد تا گاز های موجود در زغال سنگ خارج  شود و ماده جامد سیاه رنگی به جای بماند و این ماده حاوی کربن فراوان می باشد. زمانی که کک ها از زغال سنگ تولید می شود ارزش بالا تری و ویژگی های بیش تری نسبت به زغال سنگ پیدا می کند از قبیل مقاومت بیش تری در مقابل فشار، افزایش اکسیژن،کاهش تا خالصی و افزایش مواد مفید آن می باشد. برای اینکه کک در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد باید دارای ارزش حرارتی خیلی بالایی باشد و هم چنین رطوبت و مواد فرار آن کم باشد تا مفید واقع گردد و برای این کک بهتری داشته باشیم باید زغال سنگ مناسب استفاده کرد تا دارای ویژگی های بالا شود.

برای ساخت کک از دو نوع زغال سنگ سخت و نیمه کاره می شود استفاده کرد که بهترین زغال سنگ نیمه کاره می باشد زیرا در کوره ذوب می شود و دوباره به جامد تبدیل می شود. کک دانه بندی شده در صنایع بسیار زیادی از قبیل تولید آهن، فرو آلیاژی، قند و شکر، کوره های ریخته گری و متالوژیکی مورد استفاده قرار می گیرد. 

یکی از مهم ترین عامل تولید فولاد و آهن می باشد زیرا برای اولی فولاد نیاز به گوگرد و فسفر می باشد که کک دارای همین دو ویژگی می باشد. کک در بیش تر کوره ها نقش سوخت و ساز را احیا می کند ولی در کوره های بلند علاوه بر نقش سوخت و ساز، نقش عبور گاز ها و احیا کانه های آهن را عهده دار می باشد و هم چنین برای ذوب کردن در کوره بلند از کک استفاده می شود.

صادرات کک متالوژی و فروش آن با آنالیز تمام خصوصیات و ویژگی های آن می توان به سود خوبی رسید و هم چنین می توانند به صورت قله یا بسته بندی شده به فروش رسانند.

فروشنده کک متالوژی زغال سنگ

فروشنده کک متالوژی زغال سنگ فروشنده کک متالوژی باید کک های خود را آنالیز کند و در سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ثبت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما