Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home3/uqbtvlrc/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
صادرات عمده کک متالوژی رازی - کیان تجارت

صادرات عمده کک متالوژی رازی

کک متالوژی یک نوع ماده جامد است که با استفاده از کربن سازی زغال سنگ کک دارای کربن بالا و ناخالصی بسیار کمی است که از این حاصل زغال کم خاکستر و کم گوگرد به دست می آید و از آن زغال به عمل می آید. کک متالوژی رازی برای عمل زغال استفاده می شود و اصولا رنگ مشکی و خاکستری دارد که به انواع کشور ها صادر می شود.

صادرات عمده کک متالوژی رازی

کک متالوژی رازی چیست؟

کک متالوژی رازی چیست؟ کک متالوژی برای انواع کارخانه جات تولید ذوب و آهن استفاده می شود و برای انواع کوره ها که هزینه کمتری داشته باشد و همین طور افزایش بهره برداری بکار می رود. کک متالوژی ماده ای جامد است با حرارت دادن زغال در دما، زمان، مکان، مشخص به وجود می آید. و با انجام این کار مواد فرار در زغال خارج می شود و یک ماده سیاه رنگ متخلخلی به اسم کک تولید می شود.

این کک ها با دانه بندی شده در انواع دانه بندی مختلف مورد استفاده در انواع صنایع ها صورت می گیرد، که از این موارد صنایع می توان اشاره کرد؛ ۱: صنایع ذوب فلزات،۲: کوره بلند، ۳: فروآلیاژ و غیره نام برد. کک در کوره های بلند برای تامین انرژی کوره مورو استفاده قرار می گیرد. کک در سایر کوره ها به عنوان سوخت و احیا کننده نیز مصرف می شود. 

زغال های خاصی برای تولید کک متالوژی استفاده می شود و خواص زغال سنگ تعیین خواص کک را تعیین می کند. و مواد زعال سنگ در بر روی کک همان صورت خاکستر می ماند، کوکرد و فسفر جزو مواد مضر کک هستند ولی مهمترین عامل در گوگرد و فسفر به تولید فولاد می باشد.

مرکز فروش کک متالوژی رازی

مرکز فروش کک متالوژی رازی فروش کک متالوژی در اصفهان با بهترین کیفیت تولید و به فروش می رسد و در انواع شهر ها نیز تولید می شود حتی صادرات کک متالوژی امروزه بسیار به کشورهای مختلف صادر می شود جزو برترین صادرات است. این محصول در دیگر کشور ها خریداران خود را دارد و همان طور در خود ایران نیز از این محصول بسیار استفاده می شود.

این در همه صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد و مورد استفاده بیشتری است اصفهان در همه شهرها این محصولات ویژه خود را توزیع می شود و در اختیار انواع کارخانه جات استفاده می شود. این کالا با کارایی فراوانی که دارد جزو برترین استفاده ها در صنعت دارد و همان طور فروش بالایی نیز دارد. حتی این محصول در دیگر شهر ها نیز تولید می شود و در صنعت مختلف استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما