Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/uqbtvlrc/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
صادرات بهترین کک متالوژی صنعتی - کیان تجارت

صادرات بهترین کک متالوژی صنعتی

برای صادرات بهترین کک متالوژی صنعتی، نیاز است تا این محصول از کیفیت و خلوص بالایی برخوردار باشد تا بتواند در بازارهای بین المللی رقابت کند. برای فرا گرفتن دانش صادرات و تاجر بودن نیاز است تا با مشاوران و کارشناسی خبره تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی بخواهید. در این مقاله شما می‌توانید مطالبی مفید راجع به کک متالوژی کسب کنید.

صادرات بهترین کک متالوژی صنعتی

نقش کک متالوژی صنعتی در تامین انرژی کوره

نقش کک متالوژی صنعتی در تامین انرژی کوره در فرآیند کک زغال سنگ با استفاده از کوره فرعی محصول کک، مواد فرار موجود در زغال سنگ تبخیر و دفع می‌شوند. این ماده فرار به صورت گاز اولیه گرم از محفظه های کک خارج می‌شود. پس از خروج از کک، گاز اصلی سرد شده و جریان مایع متراکم و جریان گاز تولید می‌کند.

هدف از فرآورده فرعی، جمع آوری این دو جریان از کوره های کک و پردازش آنها برای بازیابی محصولات جانبی شیمیایی بعداً از زغال سنگ و تصفیه گاز است تا بتواند به عنوان گاز سوخت استفاده شود.

کک صنعتی اکثراً کربنی است و با هوا واکنش داده و مونوکسیدکربن تولید می‌کند که به نوبه خود با اکسید آهن واکنش داده و دی اکسید کربن و آهن فلزی تولید می کند. این فصل جزئیات تغییر شکل ذغال را به کک ارائه می‌دهد، که موفق‌ترین کاربردهای صنعتی پترولوژی ذغال سنگ در صنعت کربن سازی است.

از پترولوژی زغال سنگ برای ارزیابی مناسب بودن یک زغال سنگ داده شده برای کک سازی، پیش بینی قدرت کک های ساخته شده از هر دو نوع ذغال سنگ منفرد و مخلوط های ذغال سنگ، پیش بینی حداکثر فشارهای کک سازی، پیش بینی واکنش کک، ارزیابی ماهیت محلول های کینولین در مزارع قیر ذغال سنگ، تشخیص هوازدگی در زغال سنگ، و ارزیابی کک های نفتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خصوصیات سنگ نگاری کک متالورژی در مورد ترکیب و ساختار آن چیزهای زیادی را نشان می‌دهد و می‌تواند برای ارزیابی رفتار و شکل گیری آن استفاده شود.

قیمت انواع کک متالوژی صنعتی

قیمت انواع کک متالوژی صنعتی جزء اصلی کک، کربن است که حاوی مقدار کمی هیدروژن، اکسیژن، ازت، گوگرد و مقدار کمی عناصر دیگر است. کک عمدتا در صنعت متالورژی استفاده می‌شود و ماده اولیه مهمی برای ذوب در کوره است. همچنین در صنایع ریخته گری به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می‌گیرد و مقدار کمی نیز در تولید کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در حال حاضر، روشهای اصلی تولید کک دارای محدودیت‌هایی هستند. به طور کلی، تولید کک فشارهای زیادی مانند آلودگی هوا و آب را به محیط وارد می‌کند. چین در حال حاضر کشوری با بیشترین تولید کک است و تقریباً ۶۰ درصد از کل تولید جهان را تشکیل می‌دهد.

برای صادرات کک متالوژی نیاز است تا اطلاعاتی جامع راجع به کک متالوژی و روش‌های صادرات آن به دیگر کشورها جمع آوری کنید. قیمت کک متالوژی صنعتی به صورت عمده جهت صادرات را از طریق همین سایت مطلع شوید. کافی است تا با کارشناس فروش تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما